O nas

O nas

Był kiedyś wielki człowiek, który kochał ludzi oraz dobrą kuchnię… Dla niektórych Papa, dla wielu Grande, lecz dla wszystkich wzór do naśladowania. PapaGrande miał jedno marzenie!
Móc gotować dla ludzi i z nimi radować się zasiadając przy stole i wspólnie spożywać posiłki.
Dziś nie ma go już z nami, ale pozostała pamięć i marzenie. Marzenie to postanowiliśmy przenieść do naszej kuchni, dlatego z ogromną przyjemnością i determinacją realizujemy je w restauracji, którą nazwaliśmy na cześć tej wyjątkowej postaci.

Prezentujemy Państwu naszą interpretację południowej kultury jedzenia. Rzucamy zupełnie nowe światło na dania o bogatej i długiej tradycji. Przełamujemy dotychczasowe konwenanse smakowe, intrygując oraz zachęcając do okrywania nowych zakątków, a przy tym kładąc olbrzymi nacisk na świeżość, jakość oraz pełnowartościowe produkt. Dzięki twórczemu podejściu naszego Szefa Kuchni, kreujemy nowe trendy wśród bydgoskich restauracji, na stałe zapisując się w Państwa pamięci.

Naszą specjalnością jest niepowtarzalna pizza na cienkim cieście z wybornie i starannie dobranymi składnikami.

Kto był u nas raz, na pewno zakocha się w smakach Italii i cudownej atmosferze lokalu.

 

Benvenuto!

 

 

Prywatna

Atmosfera

Papa Grande jest restauracją, w której możesz zorganizować kameralne przyjęcie do 15 osób. Możemy zaoferować personalizowane menu oraz pomóc w wyborze odpowiedniego wina.

 

 

 

 

 

Sala główna

z widokiem na Wełniany Rynek

Przestronne pomieszczenie na wyśmienity posiłek z otwartą kuchnią. Dzięki temu będziesz mógł podejrzeć proces tworzenia dania specjalnie dla Ciebie.

imprezy okolicznościowe

W zależności jaką okoliczność chcesz świętować, jesteśmy gotowi przygotować wszystko aby ten dzień na długo został w Twojej pamięci. Nasza załoga będzie z radością pomagała Ci w organizacji, ustalenia manu lub w wyborze odpowiedniego wina. Będziesz mógł spotkać się naszym Szefem Kuchni i ustalić wszystkie szczegóły.

REZERWACJA TELEFONICZNA

Możesz zrobić rezerwację przez telefon codziennie w godzinach 13:00 – 22:00, tel. 52 524 48 00.